"Navigo" produkcja i wypożyczalnia sprzętu pływającego w Lipuszu

Start:
Rogali 5, 83-424 Lipusz, Poland

Przez:
Schodno 1, 83-425 Schodno, Poland

Do:
Stolema, 83-406, Poland

Opis:

Firma "Navigo" z Lipusza organizuje spływy kajakowe po rzekach i jeziorach malowniczych Kaszub. Jest również producentem szerokiej gamy sprzętu wodnego, pływającego. Do dyspozycji zainteresowanych jest wypożyczalnia łodzi, kajaków oraz rowerów wodnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu wodnego firma ,,Navigo'' udostępnia różnego typu kajaki atestowane pod względem wyporności i niezatapialności, jak również niezbędne wyposażenie ratunkowe. Produkowany i wypożyczany przez "Navigo" sprzęt pływający służy nie tylko spływom kajakowym, ale także wodnym wycieczkom po jeziorach.

Profesjonalna organizacja spływów zachęca do aktywnego wypoczynku na wodzie zapewniając jednocześnie moc niezapomnianych wrażeń. "Navigo" organizuje spływy kajakowe po rzekach i jeziorach, m.in.: Wdą, Brdą, Słupią i Łupawą. Oferta firmy skierowana jest zarówno do grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych łącznie z możliwością skorzystania z usług organizatora spływów kajakowych. Natomiast wypożyczalnia sprzętu wodnego oferuje najwyższej jakości kajaki, łodzie i rowery wodne. Spływ kajakowy można rozpocząć z siedziby firmy ,,Navigo'' w Lipuszu, która położona jest bezpośrednio nad rzeką Wdą. Tutaj również odbywa się obsługa kajakarzy.

 

Do dyspozycji uczestników spływu jest bezpłatny strzeżony parking. Do Lipusza można dojechać autobusem lub pociągiem z Kościerzyny, Chojnic, Gdyni lub Gdańska. Na terenie wsi, w sąsiedztwie firmy Navigo znajduje się pole biwakowe z bieżącą wodą i WC.

 

Kontakt: 

,,Navigo'' producent i dealer sprzętu wodnego

Lipusz, ul. Rogali 8

tel. 504-061-520, 58-687-45-71

email: sprzet@navigo-kajaki.pl

www.navigo-kajaki.pl

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: