"Kajaki Młyn" Korne - spływy kajakowe po kaszubskich rzekach i jeziorach

Start:
Korne 18, 83-407 Korne, Poland

Przez:
Leśna, Łubiana, Poland

Do:
Grzybowo 18, 83-400 Grzybowo, Poland

Opis:

,Kajaki Młyn Korne'' mają swoją przystań na rzece Borowej, przy starym młynie wodnym w Kornem (gmina Kościerzyna). Jest to praktycznie początek ciekawego kaszubskiego szlaku Borowa - Pilica - Graniczna - Trzebiocha - Wda. Firma ,,Kajaki Młyn Korne'' wypożycza sprzęt na wielu rzekach Kaszub i Pomorza - w zależności od życzenia klienta. W ofercie znajdują się nowoczesne i bardzo bezpieczne kajaki polietylenowe aquarius PRO TOUR 470.

 

Oferta skierowana jest zarówno do początkujących kajakarzy jak i tych z doświadczeniem, szukających wrażeń. Dla każdego organizator znajdzie satysfakcjonującą trasę. Oprócz kilku proponowanych szlaków istnieje możliwość wyznaczenia dla klienta indywidualnej trasy. Operator dowozi sprzęt na początek wybranej trasy i odbiera na końcu. Zapewnia również powrót kierowców (max. 8 osób) do samochodów lub przystani. Po zakończonym spływie kajakowym można posiedzieć przy ognisku lub grillu w bazie ,,Kajaki Młyn Korne'' przy starym młynie wodnym. Każdy z gości może zwiedzić młyn i poznać jego historię.

 

Do dyspozycji znajduje się także parking i pole namiotowe oraz istnieje możliwość wynajęcia ratownika WOPR na całą trasę spływu. Spływy kajakowe to fantastyczna zabawa w gronie przyjaciół i rodziny, to przygoda, bliskość natury i niezapomniane chwile.

 

Kontakt:

Kajaki Młyn Korne

Seweryn 607-815-317

Sebastian 609-351-095

email: kajakimlyn@kajakimlyn.pl

Korne 18

www.kajakimlyn.pl

Opinie użytkowników

2019-08-13 18:19:05

5

Super organizacja ,dobry sprzęt , trasy kajakowe odpowiednio dobrane .Polecam wszystkim!

Joanna M.

Mapa: