"Czółenko" wypożyczalnia sprzętu wodnego w Starej Kiszewie

Start:
Kościerska 15, 83-430 Stara Kiszewa, Poland

Do:
DW214 20, 83-430 Stara Kiszewa, Poland

Opis:

"Czôłenko"  to wypożyczalnia sprzętu kajakowego w miejscowości Stara Kiszewa, przez którą przepływa malownicza rzeka Wierzyca - naturalna granica oddzielająca Kaszuby i Kociewie. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym czôłenk? oznacza łódkę, kajak. Firma oprócz wypożyczania sprzętu do uprawiania turystyki kajakowej zajmuje się również organizacją spływów (jedno- lub kilkudniowych) po rzekach województwa pomorskiego.

Do dyspozycji klientów są kajaki polietylenowe marki Perception Vista, typowo turystyczne, sprawdzające się na każdego typu rzekach. Każda przygoda na wodzie i lądzie jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kamizelki asekuracyjne oraz istnieje możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi Instruktorami Turystyki Kajakowej i specjalistami z danej dziedziny.

 

W ofercie "Czôłenka" znajdują się też propozycje umożliwiające spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny. Jedną z nich jest Paintball, gdzie wraz z grupą znajomych można mile spędzić czas. Na życzenie klinetów, na polu paintballowym organizowane są imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie, spotkania firmowe) w wojskowym klimacie.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: