Przystań nad Wdą

Start:
Brak danych

Do:
Brak danych

Opis:

"Przystań nad Wdą" zaprasza na spływ po jednej z najpiękniejszych rzek na Pomorzu- Wdzie. Szlak kajakowy wiedzie przez zachwycające okolice Kaszub, poruszające turystów swoją naturalnościa krajobrazu. Największym atutem Przystani jest położenie w bezpośrednim kontakcie z rzeką Wdą, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bliskość dzikiej przyrody zachęca do skorzystania z aktywnego wypoczynku.

 

Spływy rozpoczynają się bezpośrednio z posesji w Borsku, gdzie zapewniony jest zamknięty, bezpłatny parking oraz noclegi. Rozpoczynając spływ z Przystani klienci nie ponoszą kosztów transportu do punktu zrzutu kajaków. Możliwość zorganizowania ogniska po powrocie ze spływu do "Przystani nad Wdą".

Realizowane trasy kajakowe:
- Lipusz- Wdzydze Kiszewskie (20 km)
- Rybaki- Wdzydze Kiszewskie (16 km)
- Borsk- Wojtal (14 km)
- Borsk- Czarna Woda (22 km)

 

Istnieje możliwość noclegu w pokojach gościnnych. Do dyspozycji gości są 4 kameralne, niezależne pokoje z osobnym wejściem, każdy wyposażony we własny węzeł sanitarny oraz aneks kuchenny. Ponadto "Przystań nad Wdą" dysponuje polem namiotowym z sanitariatami z ciepłą wodą, dostępem do prądu i miejscem na ognisko.
Przy rzece na terenie przystani znajduje się nowa sucha sauna, dostępna dla gości.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: