Koncert Bożonarodzeniowy "Razem w Święta" w Kościerzynie

Termin
Start 17:00 16-12-2019

Adres:
Kościerzyna

Zdjęcia

Opis:

Na niezapomniany koncert bożonarodzeniowy "Razem w Święta" zaprasza Prywatna Szkoła Muzyczna Music School oraz Przedszkole Językowe Kids Planet. W poniedziałek, 16 grudnia w Kościerzynie będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz obejrzeć przedstawienie teatralne w wykonaniu przedszkolaków z Kids Planet. Wstęp jest bezpłatny!

Okres przedświąteczny to wspaniały i wyjątkowy czas, w którym przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Doskonałą okazją do tego, aby poczuć wyjątkowy klimat tych jakże rodzinnych świąt jest koncert pt. "Razem w Święta", na który zaprasza Prywatna Szkoła Muzyczna Music School oraz Przedszkole Językowe Kids Planet.

"Razem w Święta" to muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej Music School. W programie poniedziałkowego wydarzenia zaplanowano również część artystyczno -  teatralna, za którą odpowiedzialni będą młodzi adepci sztuki z przedszkola Kids Planet w Kościerzynie.

Koncert odbędzie się w poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego (Kino Remus) w Kościerzynie. Wstęp jest bezpłatny!

Źródło: koscierski.info

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: