Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Kościerzynie

Termin
Start 18:00 24-01-2019
Zakończenie 20:00 24-01-2019

Zdjęcia

Opis:

Pierwsze w tym roku spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Kościerzynie będzie prelekcją na temat zaufania w biznesie.

Akademia Rozwoju Osobistego Columbus to marka Fundacji Columbus, która pomaga młodym ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznesu oraz innymi osobami, które odniosły sukces w swojej dziedzinie i mają bogatą wiedzę na temat związany z prelekcją. Spotkania organizowane są w ramach Strefy Lidera, która jest serią dziesięciu wydarzeń odbywających się co miesiąc. Obecnie projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w Polsce.

Gościem spotkania będzie Michał Piechowicz, który obecnie pomaga przedsiębiorcom w pozyskaniu pozadotacyjnego wsparcia finansowego z funduszy unijnych (pożyczki unijne). W branży finansowej pracuje ponad 16 lat. Z zamiłowania pomaga ludziom w odnalezieniu ich właściwej drogi życiowej. Pomaga także w odkrywaniu własnych potencjałów oraz talentów i wspiera w ich urzeczywistnieniu. Burzy stereotypy w myśleniu i otwiera ludzi na poznawanie tego, co niezbadane.

Program:

18:00 - networking
18:10 - Zaufanie podstawą biznesu? - Michał Piechowicz
18:50 - przerwa (networking)
19:00 - Kahoot!
19:20 - zakończenie spotkania, wspólne zdjęcie oraz czas na networking

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: