Osada Grzybowski Młyn

Kontakt:
tel. 725 600 008

Adres:
https://www.atrakcje-kaszuby.pl/upload/gallery/object/496/mid/p1do13qr431d7t6n61u1m3qk1cld18.jpgGrzybowski Młyn 83-406
ul. Grzybowski Młyn

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Osada Grzybowskim Młyn  jest to szczególne miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, rzeki i rozlewiska, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i terenów chronionych NATURA 2000. Ta sielska lokalizacja i kameralny charakter obiektu stwarza niepowtarzalny klimat do odpoczynku lub spotkań biznesowych. Dla osób aktywnych nieograniczone tereny do spacerów lub wycieczek rowerowych, natomiast przylegająca rzeka Trzebiocha stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z kajakiem.

 

Do dyspozycji jest 45 miejsc noclegowych- pokoje 1,2,3 i 4-osobowe z łazienką, TV oraz internetem. Jest również specjalny pokój dla nowożeńców.

 

Grzybowski Młyn czerpie inspiracje z bogatej kultury kaszubskiej, włącznie z wyjątkową kuchnią tego regionu. Restauracja "Babcina Kuchnia" łączy w sobie tradycyjne receptury i nowoczesne trendy, serwując zawsze świeże, przepyszne i elegancko podane dania w miłej, rodzinnej atmosferze. W serwowanej kuchni można rozsmakować się nie tylko na miejscu! Wychodząc naprzeciw gościom, oferowane są kompleksowe usługi cateringowe.

 

Na terenie Osady znajduje się bezpłatny parking na 45 samochodów. Osada Grzybowski Młyn jest rodzinną firmą, która duży nacisk kładzie na wzajemne kontakty. Założeniem jest by każdy z  gości mógł odczuć tę domową, rodzinną atmosferę.

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: