Domki - Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura

Kontakt:
tel. 58 686 13 13
tel. 691 99 13 33

Adres:
Wdzydze
ul. Stolema 2

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Zdjęcia

Opis:

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny - 18 km. We Wdzydzach znajduje się Skansen na wolnym powietrzu, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.

Hotel zajmuje powierzchnię około 14 ha, na której znajdują się plaża, marina, stajnia dla koni, park linowy oraz 3 ha jeziorko do połowu ryb. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Dodatkową atrakcją jest tawerna żeglarska, która jest odrębnym budynkiem przylegającym do hotelu, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne.

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami oraz domkami. Wszystkie wyposażone są w telewizję satelitarną oraz osobną łazienkę. Od kameralnej i przytulnej "dwójki" po luksusowy domek VILLA na sześć osób - dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Hotel w swej ofercie posiada również profesjonalne Centrum SPA. Szeroka gama oferowanych zabiegów obejmuje zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, masaże spa oraz usługi kosmetyczne: manicure, pedicure. Całość uzupełnia hydroterapia: sauny i hydromasaże.

Opinie użytkowników

2019-10-02 09:28:29

5

super mile spędzony czas polecam wszystkim!

Dorota K.

2019-10-02 09:28:01

5

super mile spędzony czas polecam wszystkim!

.

Mapa: