Agroturystyka Wdzydzka Checz

Kontakt:
tel. 798 273 421

Adres:
Wdzydze Tucholskie 6

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Cisza, bryza jeziora i zapach świeżego sosnowego lasu - tak można opisać klimat panujący w otoczeniu Wdzydzkiej Checzy. To idealne miejsce na letni wypoczynek nad samym brzegiem jeziora Wdzydze w sercu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Wdzydzka Checz we Wdzydzach Tucholskich dysponuje czterema apartamentami o wdzięcznych nazwach: Lawendowy, Jaśminowy, Nagietkowy i Miętowy. Apartamenty dostępne są w opcjach: 7, 14 i 21-dniowych.

 

Apartament Lawendowy:

Duży apartament z podwójnym łóżkiem i sofą. Idealny na romantyczny urlop na Kaszubach we dwoje. Jasny, stonowany wystrój wnętrza pozwala wyciszyć się i wypocząć. Każdy gość może korzystać z infrastruktury: wiaty grillowej, placu zabaw, plaży i pomostu nad jeziorem Wdzydzkim, wypożyczalni sprzętu wodnego, rowerów oraz kijków nordic walking.

 

Apartament Jaśminowy:

Pokój dysponuje podwójnym łóżkiem, łazienką i aneksem. Idealny na pobyt we dwoje.

 

Apartament Nagietkowy:

Ulubiony apartament rodzin podróżujących z dziećmi. Jaskrawe kolory, ciekawie zaaranżowane wnętrze z widocznymi belkami i łóżko piętrowe idealnie trafiają w gust najmłodszych gości.

 

Apartament Miętowy:

Kameralny apartament dla szukających przestrzeni do spokojnego wypoczynku na uboczu. Wyposażony jest w podwójne łóżko i wygodną sofę.

 

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: