Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran

Kontakt:
tel. 696 495 535

Adres:
Sycowa Huta 71

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran położony jest na Kaszubach w miejscowości Sycowa Huta nad Jeziorem Sudomie. To doskonałe miejsce wypadowe dla szeroko pojętej turystyki. Wynika do przede wszystkim z walorów krajobrazowych miejsca, które położone jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub. Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych, a co najważniejsze szczególna atmosfera sprawiają, że Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran jest idealnymi miejscem wypoczynku i rozrywki. Znajdują się tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, żeglarstwa i kajakarstwa.

Okolice powiatu kościerskiego to raj dla wędkarzy i myśliwych. Niewątpliwą atrakcją dla miłośników przyrody są leżące nieopodal parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi pieszymi i wodnymi. Swym niepowtarzalnym urokiem zachwyci każdego jezioro Sudomie, nad którym bezpośrednio położony jest Ośrodek. Charakterystykę przyrodniczą terenu uzupełnia wiele godnych polecenia zabytków architektonicznych i atrakcji turystycznych.

 

Ośrodek Kormoran oferuje: ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach od 4 do 6 osobowych, własną kuchnie z możliwością całodziennego wyżywienia, monitorowany, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów, plażę i miejsce wydzielone do kąpieli z pomostami na terenie ośrodka, cześć sportowo - rekreacyjną z boiskiem do piłki nożnej i siatkówki, sale fitness, wypożyczalnie sprzętu wodnego, sprzęt świetlicowy, ogniska z możliwością pieczenia kiełbasek.

 

Ośrodek oferuje również możliwość organizacji szkoleń, konferencji, zielonych szkół, imprez integracyjnych, imprez okolicznościowych, pobytów wypoczynkowych, obozów tematycznych i sportowych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: