Agroturystyka ZIELONY KOT

Kontakt:
tel. 506 505 503
tel. 605 045 544

Adres:
Lipusz
ul. Derdowskiego 4

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot znajduje się w miejscowości Lipusz na Kaszubach w bliskim sąsiedztwie malowniczo położonych szlaków kajakowych, rowerowych oraz pieszych. Oferuje nocleg w starym domu z lat 50-tych, po gruntownej przebudowie i modernizacji. Charakter wiejskiego domu, jak również ciepłą i przytulną atmosferę dawnego domostwa przypominają odkryte stare cegły, drewniane drzwi i jasna kuchnia. Przed gospodarstwem rozpościera się piękna łąka, na końcu której płynie rzeka Wda. Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup oraz rodzin z dziećmi. Właścicielka oferuje także warsztaty wyrabiania i zrobienia ceramiki.

 

Gospodarstwo Turystyczne Zielony Kot oferuje: pokoje noclegowe na łączną liczbę 20 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, kuchnią i jadalnią z możliwością przyrządzania własnych posiłków.

 

Do dyspozycji gości: podwórko na potrzeby gier i zabaw (badminton, krykiet), miejsce na ognisko oraz wiata wypoczynkowa, kuchnia i jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków, możliwość korzystania z sali warsztatowej o powierzchni 55m2 z rzutnikiem.

 

Opinie użytkowników

2020-03-04 10:27:05

5

bardzo fajnie :)

Dorota K.

Mapa: