Agroturystyka GUZKÓWKA

Kontakt:
tel. 601 406 176

Adres:
Sycowa Huta 29

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Dom Gościnny Guzkówka położony jest w sercu Kaszub, wśród lasów i jezior we wsi Sycowa Huta. Kameralny całoroczny dom, którego właściciel oferuje wynajem pokoi wraz z salonem kominkowym, jadalnią, tarasem, parkingiem i całym terenem wokół domu. Jest to miejsce do którego chętnie wracają turyści wraz z znajomymi i przyjaciółmi. Miejsce o ciepłej, domowej atmosferze z dobrą, niebanalną kuchnią i sielskim otoczeniem.

Guzkówka jest otwarta w Boże Narodzenie i Wielkanoc, a także w czasie ferii zimowych i przez całe lato i jesień. Można tu wyprawić przyjęcie komunijne i poprawiny. Każda pora roku dostarcza tu wielu możliwości spędzania czasu - bardziej lub mniej aktywnie. Do dyspozycji Gości są wygodne pokoje, dobre jedzenie i wypoczynek w świerkowym, ekologicznym domu. Okolica i warunki terenowe dają tu mnóstwo możliwości spędzania czasu.

Wędkowanie, nordic walking, kajaki to niektóre z atrakcji. Gospodarz z przyjemnością doradzi, co ciekawego można zobaczyć w okolicy np. najstarszy na ziemiach polskich Skansen we Wdzydzach czy Skansen w Szymbarku. W ,,Guzkówce'' można delektować się wiosennym śpiewem ptaków, żywicznym powietrzem lata i odgłosami jeziora objętego "strefą ciszy".

 

Dom Gościnny "Guzkówka" posiada: od 10 do 12 miejsc noclegowych, aneks kuchenny, wyżywienie w obiekcie, parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, możliwość wypożyczenia rowerów, sprzęty wodne w obiekcie, możliwość łowienia i wędzenia ryb.

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: