Agroturystyka DOMKI NA KASZUBACH

Kontakt:
tel. 889 131 961

Adres:
Dziemiany
ul. Leśna 6

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Domki na Kaszubach położone są w południowej części Kaszub, na skraju miejscowości Dziemiany w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Do lasu jest (dokładnie!) 12 kroków, a do jeziora 150 metrów. Do dyspozycji gości jest łącznie 5 domków drewnianych, które zostały oddane do użytku w maju 2009 roku. Wszystkie utrzymane w bardzo dobrym standardzie, z pełnym wyposażeniem.

Ta część Kaszub jest niezwykle malowniczym zakątkiem kraju, zaliczanym do najpiękniejszych i najczystszych regionów Polski. Jeziora o pierwszej klasie czystości dają wspaniałe warunki do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Na miłośników wędrówek pieszych i rowerowych czeka tutaj wiele szlaków, np. Wdzydzki, Kaszubski i Kamiennych Kręgów. Atrakcyjne są spływy kajakowe rzeką Wdą, Wierzycą, Trzebiochą, Pilicą czy Zbrzycą. Z kolei okres jesienny to raj dla grzybiarzy i zbieraczy runa leśnego. W Dziemianach znajduje się jezioro Rzuno ze strzeżonym kąpieliskiem i najdłuższą na Pomorzu zjeżdżalnią. Dla wszystkich miłośników koni wielką gratką będzie działający w pobliskich Dziemianach renomowany Ośrodek Jeździecki PEGAZ.

Specjalnie z myślą o najmłodszych gościach powstał wspaniały piętrowy domek do zabaw. Tu najmłodsi mogą puścić wodze wyobraźni i ,,zadomowić" się, a to wszystko pod okiem dorosłych. 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: