Agroturystyka AGRO- STRUŚ

Kontakt:
tel. 58 687 93 16
tel. 604 412 575

Adres:
Garczyn
58

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Gospodarstwo Agroturystyczne Struś znajduje się w Garczynie w malowniczej miejscowości na Kaszubach. Panująca tu cisza i spokój, ustronne położenie oraz świeże powietrze to największe atuty okolicy. Okalające Garczyn lasy mieszane obfitują w jagody, żurawiny, borówki i grzyby. Można tu spotkać przechadzające się stada żurawi, które swoim krzykiem obwieszczają nadchodzące zmiany pogody.

 

Gospodarstwo znajduje się na najstarszej w Polsce Farmie Strusi Afrykańskich, która obecnie liczy ponad 300 strusi w różnym wieku. Można tu spróbować jajecznicy ze strusiego jaja lub zasmakować potraw ze strusiny, między innymi struśburgera. Na farmie mieszkają też inne zwierzątka, które z pewnością polubią najmłodsi goście. W agroturystyce do dyspozycji Gości są 2 samodzielne domki letniskowe o powierzchni 80 m2.

 

Każdy domek posiada: 3 sypialnie dwuosobowe, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, jadalnię, salonik z TV i zadaszony taras. Atrakcje na miejscu: możliwość rozbicia namiotów, grill, ogniska, kąpiele w pobliskich jeziorach, wędkowanie, zbieranie runa leśnego, spacery po okolicy, bezpośredni kontakt z przyrodą i egzotycznymi zwierzętami, możliwość zorganizowania kuligu i pieczenie dzika.

Opinie użytkowników

2018-11-29 12:04:21

5

Super.

Lidia N.

Mapa: