Agroturystyka BARTOSZÓWKA

Kontakt:
tel. 607 739 806

Adres:
Bartoszylas 15F

Dostępne pokoje

POKÓJ 3

55 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 4

POKÓJ 2

55 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 3

POKÓJ 1

55 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 2

DOMEK

500 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość łóżek: 4

Znajdź pokój

Opis:

Agroturystyka Bartoszkówka znajduje się w miejscowości Bartoszylas na pograniczu Kaszub i Kociewia w gminie Stara Kiszewa. Ogromnym atutem tego miejsca jest panująca tu cisza i spokój, które gwarantują wspaniale spędzony urlop. Wokół rozciąga się piękny iglasty las, a najbliższe jezioro oddalone jest zaledwie o 200 metrów. W okolicy przebiegają szlaki konne, a w pobliskiej Starej Kiszewie można skorzystać ze stadniny konnej. W odległości zaledwie 6 km od dworku warto zobaczyć pozostałości po prawdziwym Zamku Krzyżackim.

Bartoszówka posiada 5 pokoi 2, 3, 4 osobowych, każdy z własną łazienką. Na parterze znajduje się kominek, telewizor oraz stół bilardowy i jadalnia. Na zewnątrz budynku do dyspozycji najmłodszych Gości jest plac zabaw i teren rekreacyjny, ponadto miejsce na ognisko, grill, a także zaciszne miejsce na wypoczynek.

Bartoszówka oferuje również nocleg w całorocznym domku letniskowym z pełnym wyposażeniem. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i jadalnią, otwarta kuchnia i wyjście na taras. Domek przeznaczony jest dla 8 osób, jednak istnieje możliwość przyjęcia większej liczby Gości.

Urokliwy dworek Bartoszówka gwarantuje niezapomniane chwile w repertuarze tradycyjnej, domowej polskiej kuchni.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: