Dwór Bajbuza w Garczynie

Kontakt:
tel. 502 573 603

Adres:
Garczyn 61

Dostępne pokoje

APARTAMENT 6-OSOBOWY

300 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 6

APARTAMENT 2-OSOBOWY

120 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 1

POKÓJ 2

200 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 4

POKÓJ 1

100 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 2

Znajdź pokój

Opis:

Dwór Bajbuza w Garczynie to obiekt myśliwski usytuowany na pograniczu Kaszub i Kociewia, w miejscowości Garczyn koło Liniewa. Urozmaicona rzeźba tutejszych terenów oraz czyste i zdrowe powietrze zachęcają do uprawiania turystyki aktywnej i korzystania z lokalnych szlaków rowerowych, wodnych i kajakowych. Obiekt dysponuje pięcioma pokojami, w tym jednym eleganckim apartamentem z kominkiem.

W każdym z pokoi znajduje się osobna łazienka oraz telewizor i radio. Łączna powierzchnia dworku to 500 m2 co pozwala na zaaranżowanie jego wnętrza np. na imprezę weselną. Gospodarze organizują przyjęcia, imprezy plenerowe, szkolenia, szkoły przetrwania, szkoła jazdy konnej, paintball, plac zabaw dla dzieci, quady. W dworku znajduje się salon ze starodawnym kominkiem, stylowym barkiem, kącikiem bilardowym, a na zewnątrz basen odkryty.

Wewnątrz posiadłości, która jest otoczona lasem i w całości ogrodzona, znajduje się staw rybny, nad którego brzegiem stoi altana z oryginalnym grillem i ogniskiem. W odległości ok. 2 km od dworu, znajduje się jezioro, znad którego prowadzi piękna trasa rowerowa przebiegająca obok największej w Polsce Farmy Strusi Afrykańskich.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: