Ośrodek Wypoczynkowy LARGO

Kontakt:
tel. 58 687 31 87
tel. 691 891 551

Adres:
Borsk

Dostępne pokoje

DOMEK ALTANA

215 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 4

PAWILON

30 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 10

DOMEK HOLENDERSKI

180 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 3

DOMEK WIEŻYCA

270 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 3

DOMEK LUX

290 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 3

Znajdź pokój

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowy Largo położony jest na południu Kaszub, nad samym brzegiem Jeziora Wdzydze o pierwszej klasie czystości wód. Lasy iglaste rozciągających się tu Borów Tucholskich gwarantują wspaniałe warunki do wypoczynku, a grzybiarzy uszczęśliwiają różnorodnością grzybów. Duży akwen wodny umożliwia uprawianie żeglarstwa, wycieczkę kajakami i łodziami oraz połów ryb.

Ośrodek dysponuje: własnym kąpieliskiem strzeżonym z szeroką piaszczystą plażą, mariną na 40 jachtów, sprzętem pływającym jak: rowery wodne, kajaki i łodzie oraz boiskiem do siatkówki, stołem do ping ponga, huśtawkami i placami zabaw dla dzieci. Marina posiada zaplecze sanitarne, dostęp do wody i prądu dla jachtów, pomoc bosmańską. Ośrodek może zaproponować wypoczynek: weekendowy (maj,czerwiec,wrzesień), letni (lipiec ,sierpień), zorganizowany (obozy, kolonie, zielone szkoły) i integracyjny pracowników.

Zakwaterowanie to domki letniskowe z tarasem i pokoje gościnne. Istnieje możliwość postawienia przyczepy campingowej i namiotu. W ośrodku znajduje się 14 domków murowanych o powierzchni 35m2, 12 domków drewnianych o powierzchni 24m2, 7 domków dwuosobowych i dwa komfortowe domki typu Wieżyca (Brda i DK). Doskonałą kuchnię dla Gości ośrodka zapewnia Restauracja Karczma, z jej niepowtarzalnym klimatem i rozległym tarasem na wysokim brzegu jeziora. Karczma serwuje potrawykuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku oraz potrawy z ryb słodkowodnych. Zapewniamy wyżywienie indywidualne i zbiorowe dla Gości Ośrodka.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: