Ośrodek Wypoczynkowy LARGO

Kontakt:
tel. 58 687 31 87
tel. 691 891 551

Adres:
Borsk 83-440

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowy Largo położony jest na południu Kaszub, nad samym brzegiem Jeziora Wdzydze o pierwszej klasie czystości wód. Lasy iglaste rozciągających się tu Borów Tucholskich gwarantują wspaniałe warunki do wypoczynku, a grzybiarzy uszczęśliwiają różnorodnością grzybów. Duży akwen wodny umożliwia uprawianie żeglarstwa, wycieczkę kajakami i łodziami oraz połów ryb.

Ośrodek dysponuje: własnym kąpieliskiem strzeżonym z szeroką piaszczystą plażą, nowoczesną mariną na 40 jachtów, sprzętem pływającym jak: rowery wodne, kajaki i łodzie oraz boiskiem do siatkówki, stołem do ping ponga, huśtawkami i placami zabaw dla dzieci. Marina posiada zaplecze sanitarne, dostęp do wody i prądu dla jachtów, pomoc bosmańską. 

Zakwaterowanie to drewniane domki całoroczne typu LUX, mobilne domki typu LUX oraz domki holenderskie, z których większość znajduje się w pierwszej linii brzegowej z tarasami wychodzącymi wprost na jezioro i plażę. Ponadto do dyspozycji gości są domki drewniano-murowane typu Wieżyca.

Doskonałą kuchnię dla gości ośrodka zapewnia Restauracja Karczma, z jej niepowtarzalnym klimatem i rozległym tarasem na wysokim brzegu jeziora. Karczma serwuje potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku oraz potrawy z ryb słodkowodnych. 

Ośrodek zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych: wesela, spotkania biznesowe, szkolenia pracownicze oraz obozy, kolonie i zielone szkoły. W ofercie znajdują się pobyty rodzinne, grupowe i indywidualne.

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacją blogerki podróżniczej Magdaleny Bodnari:

https://podrozujacarodzina.pl/largo-lake-resort-szczesliwe-wakacje-jak-za-dawnych-lat/

Opinie użytkowników

2019-10-02 11:41:42

5

nic dodać nic ująć po prostu super!

Dorota .

Mapa: