Dom Żeglarza SAILOR

Kontakt:
tel. 663 754 461

Adres:
Wdzydze Kiszewskie
ul. Stolema 9

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Dom Żeglarza "Sailor" położony w sercu Kaszub, komfortowy dom z wygodnymi pokojami i apartamentami.  Z widokiem na jezioro usytuowany jest nad samym brzegiem Kaszubskiego Morza. Do dyspozycji gości są pokoje dwuosobowe (możliwość dostawienia dodatkowego łóżka) z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i telewizorem. Dla bardziej wymagających gospodarze przygotowali apartamenty dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym i sypialnią) z łazienką z prysznicem, TV i tarasem, który daje możliwość korzystania z kąpieli słonecznych oraz podziwiania zachodów słońca.

Na terenie obiektu znajduje się Przystań u Grzegorza. Wodniacy mają tu możliwość wypożyczenia różnorodnego sprzętu wodnego, a pozostali goście mogą skorzystać z rejsu statkiem po jeziorach Wdzydzkich. Dla żeglarzy - wodowanie, postój jachtów oraz drobne usługi szkutnicze. Dla początkujących wilków morskich - rejsy jachtem ze sternikiem. Sprzęt wodny serwisowany jest na miejscu, a bezpieczeństwo gości to jeden z priorytetów Przystani u Grzegorza.

Od maja zapraszamy wszystkich na rejs nowym statkiem. Stolem II to pierwsza na Kaszubach jednostka o napędzie elektrycznym, w 100% ekologiczna ! Więcej informacji znają Państwo na stronie: http://www.ugrzegorza.eu/

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: