Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach

Kontakt:
tel. 58 686 13 13
tel. 691 99 13 33

Adres:
Wdzydze
ul. Stolema 2

Dostępne pokoje

brak danych

Znajdź pokój

Opis:

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się, tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie, wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem, znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku.

Na terenie hotelu znajdują się: malownicze, zarybione jeziorko o powierzchni 3,2 ha z dwoma pomostami, polana piknikowa z wiatą i rybaczówką, plac zabaw, mini golf, boisko do siatkówki, kort tenisowy, boisko do koszykówki, plenerowa siłownia, bulodrom, quady, największy na Kaszubach park linowy z trasami dla dzieci i dorosłych z 200- metrowym przejazdem tyrolką nad Jeziorem Niedźwiadek, kino 6D z niesamowitymi efektami i ruchomymi fotelami oraz Muzeum Zabawek.

Hotel dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami oraz domkami. Wszystkie wyposażone są w telewizję satelitarną oraz osobną łazienkę. Od kameralnej i przytulnej "dwójki" po luksusowy domek VILLA na sześć osób - dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Dodatkową atrakcją są Restauracja, Tawerna, Ogród Zimowy i Taras, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, bądź zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne. Obiekt dysponuje również trzema salami konferencyjnymi.

Hotel w swej ofercie posiada również Centrum SPA oferujące szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, odmładzających i wyszczuplających. Całość uzupełniają: grota polna, łaźnia parowa, klasyczna sauna fińska, hydroterapia, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi oraz kryty basen z 11 atrakcjami wodnymi. Korzystając z basenu można jednocześnie podziwiać okoliczne widoki. Kompleks SPA uzupełniają: siłownia, studio cardio oraz stół do tenisa stołowego.

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: