Hotel Wrota Kaszub*** w Starej Kiszewie

Kontakt:
tel. 58 687 64 26

Adres:
Stara Kiszewa
ul. Konarzyńska 16

Dostępne pokoje

Apartament

350 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 1

Pokój studio 4- osobowy

300 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 4

Pokój studio 3- osobowy

260 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 3

Pokój 2- osobowy

190 PLN

Łazienka

Ilość łóżek: 2

Znajdź pokój

Opis:

Hotel "Wrota Kaszub" usytuowany jest na pograniczu Kaszub i Kociewia. To idealne miejsce dla osób przebywających w interesach oraz chcących wypocząć w spokojnej okolicy lasów i jezior. Hotel łączy w sobie elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Specjalizuje się w profesjonalnej organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań i wieczorów integracyjnych o bardzo zróżnicowanym charakterze.

 

Do dyspozycji Gości jest 60 miejsc hotelowych w komfortowo i elegancko wyposażonych 28 pokojach jedno, dwu lub trzy osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki WC, TV oraz telefon. Hotel dysponuje również salą bankietową mieszczącą 140 osób, służącą do organizacji wieczornych imprez integracyjnych oraz salą konferencyjną liczącą 80 miejsc, przygotowaną zarówno na tradycyjne, jak i niekonwencjonalne szkolenia.

Relaks zapewni bogata oferta SPA: sauna fińska i parowa, jacuzzi, solarium, siłownia - dla Gości hotelowych gratis. W pobliżu hotelu znajduje się altana z grillem nad stawem do zabaw integracyjnych lub biesiad przy akompaniamencie kapeli kaszubskiej. A dla miłośników koni propozycja jazdy konnej, przejażdżki bryczkami lub wozami drabiniastymi.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: