Osada Grzybowski Młyn

Kontakt:
tel. 725 600 008

Adres:
Grzybowski Młyn 83-406
10a

Dostępne pokoje

Pokój 4-osobowy

300 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość łóżek: 4

Pokój 3 -osobowy

250 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość łóżek: 3

Pokój 2-osobowy

180 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość łóżek: 2

Pokój Lux

220 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość łóżek: 1

Znajdź pokój

Opis:

Osada Grzybowskim Młyn  jest to szczególne miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, rzeki i rozlewiska, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i terenów chronionych NATURA 2000. Ta sielska lokalizacja i kameralny charakter obiektu stwarza niepowtarzalny klimat do odpoczynku lub spotkań biznesowych. Dla osób aktywnych nieograniczone tereny do spacerów lub wycieczek rowerowych, natomiast przylegająca rzeka Trzebiocha stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z kajakiem.

Do dyspozycji gości jest 17 przytulnie urządzonych pokoi ( łazienka, TV i bezpłatny internet ). Widok z naszych okien to otaczający nas las , pole i wszędobylskie ptaki, natomiast łąka nad rzeką jest idealnym miejscem na relaks z przyrodą .

Klimatyczna restauracja „Babcina Kuchnia” to nasza chluba, w której podajemy potrawy ze świeżych ryb, dostarczanych z okolicznych jezior i dania według starych, domowych, kaszubskich przepisów .Na terenie Osady znajduje się bezpłatny parking na 45 samochodów. Osada Grzybowski Młyn jest  rodzinną firmą, która duży nacisk kładzie na wzajemne kontakty. Założeniem jest by każdy z  gości mógł odczuć tę domową, rodzinną atmosferę.

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: