Warsztaty ceramiczne w Gospodarstwie Agroturystycznym Zielony Kot

Kontakt:
tel. 506 505 503
tel. 605 045 544

Adres:
Lipusz
ul. Hieronima Derdowskiego 4

Zdjęcia

Opis:

Pracownia Zielony Kot działająca przy Gospodartwie Agroturystycznym Zielony Kot w Lipuszu oferuje kreatywne warsztaty edukacyjne, których celem jest udoskonalenie umiejętności manualnych, pracy w grupie, autoprezentacji oraz myślenia abstrakcyjnego. Podczas zajęć dzieciom zapewnia się przyjemną atmosferę połączoną z zabawą, nauką i osiągnięciem założonego celu.

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot oferuje różnorodną tematykę oferowanych warsztatów:

Zajęcia manualne - podczas zajeć uczestnicy uczą się skupienia i cierpliwości. Rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną. Oferta składa się z siedmiu typów zajeć manualnych:

- igła i nitka: szycie misiów lub pacynek, 

- cukiernicze: pieczenie ciastek,

- plastyczne: scenografia teatralna,

- ceramiczne: malowanie kubków oraz lepienie w glinie lub masie solnej.

Zajęcia teatralne - uczestnicy warsztatów na bazie własnych doświadczeń z naturą oraz odbytych zajeć w szkole przystąpią do realizacji warsztatów, improwizacji teatralnej prowadzoną metodą dramy pedagogicznej. Warsztaty te stwarzają dla uczestników przestrzeń do twórczej interpretacji zadanego tematu.

Zajęcia terenowe - składają się z warsztatów hydrobiologicznych mające ocenić stan fizyko- chemiczny wody w zbiorniku wodnym, badaniu parametrów chemiczno-fizycznych wody, samodzielne pobieranie prób biologicznych z wody o ocenę jej przejrzystoci.

 

 

Mapa:

Opinie użytkowników

Brak komentarzy